DAILYLENTĖS

Lauko fasadinės dailylentės

Platus modernių bei klasikinių lauko fasado dailylenčių pasirinkimas. Medinės lauko dailylentės yra puikus pasirinkimas norintiesiems atnaujinti ar visiškai pakeisti statinio išvaizdą minimaliomis priemonėmis bei išlaidomis. Todėl šios dailylentės tebėra tarp populiariausių medienos gaminių.Mūsų įmonė gamina 14– 16 % drėgnumo eglines lauko dailylentes. Paviršiaus apdorojimo būdą klientas gali rinktis pagal save –  lygiu obliuotu paviršiumi arba šiurkščiu.

Esant poreikiui gaminame ir specialias bei netradicinių profilių dailylentes, tad kartu padėsime įgyvendinti visas kūrybiškas Jūsų idėjas.

Medienos rūšis | paviršiusMatmenys (mm)
Eglė | obliuotas arba šiurkštus (vertikali dailylentė)19x132x6000
Eglė | obliuotas arba šiurkštus (horizontali dailylentė)19x132x6000
Eglė | obliuotas (rombo formos dailylentė)19x106x6000

Vidaus dailylentės

Vidaus dailylentės vis dar yra vienas iš seniausių ir populiariausių apdailos būdų. Pas mus galite įsigyti tik natūralių vidaus dailylenčių, kadangi paliekame klientui galimybę pačiam išsirinkti galutinį dailylenčių apdirbimo būdą (beicavimą, lakavimą ar padengimą spalva).

Medinės vidaus dailylentės suteikia jaukumo bei šilumos bet kurio stiliaus interjerui, todėl medinė apdaila ar jos akcentai vis dažniau sutinkami individualiuosiuose namuose.

 

Vidaus dailylentės dažniausiai dengiamos skaidriomis apsauginėmis medžiagomis, kurios nepaslepia ar net paryškina medienos tekstūrą. Dažniausiai dailylenčių dengimui naudojama alyva arba lakas. Dengti dailylenčių paviršių reikėtų prieš jas sumontuojant.

Skirtingai nei lauko dailylentės, šios turi pilną įlaidą (špuntą).

Medienos rūšis | paviršiusMatmenys (mm)
Eglė | obliuotas arba šiurkštus12x88x6000

Pirties dailylentės

Pirtis tai patalpa, kurioje nuolat cirkuliuoja karštas bei drėgnas oras. Tam kad pirties apdaila būtų ilgalaikė, būtina parinkti tinkamą medieną. Mūsų įmonė siūlo rinktis aukščiausios kokybės pirties dailylentes pagamintas iš juodalksnio ar drebulės.

 

DAILYLENTĖS IŠ DREBULĖS

Drebulės dailylentės plačiai naudojamos pirties apdailai dėl mažo tankio, dervos trūkumo ir nedidelio mazgų kiekio. Drebulės dailylentės netrūkinėja, yra lengvai apdorojamos ir puikiai tinka didelės drėgmės patalpose. Reikėtų ypač atkreipti dėmesį, kad drebulės dailylentės yra gana atsparios puvimui.

 

DAILYLENTĖS IŠ JUODALKSNIO

Juodalksnio mediena – viena iš geriausių lietuviškų medienos rūšių tinkančių pirčių vidaus apdailai ir gultams. Ji yra lengva, minkšta, lengvai apdirbama, malonaus kvapo.

Juodalksnis yra tvirta ir vandeniui atspari mediena, kuri neperkaista, todėl puikiai tinka pirtims ir palyginti mažai įkaista, nesukaupia kaitinančios šilumos, todėl prie jos galima liestis ir karštoje pirtyje.

Medienos rūšisMatmenys (mm)
Drebulė A rūšis11x66x2400

Dailylenčių kainų teirautis telefonu arba el.paštu.