PASLAUGOS

Miško kirtimas ir medienos ištraukimas

Dirbame tik su  naujausia medžių kirtimo ir medienos ištraukimo technika, kurių dėka viskas vyksta greitai, skandžiai ir, svarbiausia, lengvai atlieka bet kokį darbą esant sudėtingomis sąlygomis.

Medienos transportavimas – pervežimas

Medienai vežti naudojamas specialus transportas, kuris gali įveikti įvairius kelius ir išvengti žalos miškui. Teikdami transportavimo paslaugas laikomės visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų.

Miškotvarkos projektų rengimas

Pilnai parengiame miškotvarkos projektus, pagal kuriuos miško savininkas gali spręsti apie valdos vertę, vykdyti reikalingus kirtimus, miško atkūrimo darbus, naudoti kitas priemones, didinančias miško vertę.

Miško atkūrimas

Miškus atkuriame siekiant užtikrinti medienos ar kitų miško išteklių gavybos tęstinumą, išsaugoti miško ekosistemą, kovoti su klimato kaita arba oro tarša. Miško atkūrimas galimas trimis būdais: žėlimu, želdinimu ir mišriuoju.

0

Atsodintų medžių

0 +

Laimingi Klientai

0

Atsodinta Miškų

Klientų atsiliepimai

Atvažiavome į vietą nusipirkti medienos. Labai nustebino, kad viskas greitai ir operatyviai parodoma ir patariama, ką ir kaip geriausiai pirkti. Didžiausios rekomendacijos, kadangi tiek aptarnavimas, tiek pati mediena aukščiausios kokybės.

4.5/5

Linas

Linas

Ne pirmus metus perku iš jų malkas. Esu be galo patenkintas malkų kokybe bei kiekiu. Malonu bendrauti su tokiais žmonėmis, kurie laikosi duoto žodžio. Rekomenduoju. 

4.5/5

Genovaitė

Genovaitė

Pirkome malkas. Atvežė jau suskaldytas ir pagal mūsų norimą stambumą. Džiaugiamės, kad nebuvo primaišyta kitokios rūšies, o pristatoma būtent, tai, kas ir yra užsakyta. Ačiū dar kartą ir sėkmės prekyboje. 

5/5

Antanas

Gaukite mūsų PASIŪLYMĄ

Spauskite žemiau esantį mygtuką, užpildykite kontaktų formą ir mes pateiksime Jums geriausią miško kainos pasiūlymą.